День українського добровольця

Мешканцям міста
День українського добровольця

14 березня – День українського добровольця
14 березня поточного року Україна вперше відмічала День українського добровольця. У календарі знаменних дат нашої держави це свято з’явилося у нелегкий для українців час – у час,  коли  у кровавій битві з агресором ми вимушені відстоювати  своє право на самовизначеність і незалежність. Саме добровольці на перший поклик Вітчизни першими стали на її захист.
З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості в місті відбувся ряд заходів з нагоди Дня українського добровольця. Так в загальноосвітніх навчальних закладах міста проводяться години спілкування, бесіди, інформаційні та виховні години, зустрічі з учасниками АТО та волонтерами. В шкільних бібліотеках розміщенні тематичні виставки та полички «Патріоти України». В читальному залі Первомайської міської централізованої бібліотечної системи функціонує постійнодіюча виставка «Герої АТО – наші земляки». 14 березня закладом організовано бесіду «Українські добровольці – воїни світла». Цього ж дня на абонементі міської бібліотеки організовано тематичну виставку «Українські добровольці – патріоти нашої Батьківщини».
Громада міста  безмежно вдячна всім первомайцям, хто ніс і нині несе військову службу в зоні АТО, за ту відвагу, яку ви проявляєте,  захищаючи українську землю, ризикуючи здоров’ям та життям. Стійкість, витримка та самовіддане служіння своєму народу українських добровольців гідне для наслідування прийдешніми поколіннями.
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю та ЗМІ апарату виконавчого комітету міської ради