Увага!!! Штормове попередження!

Мешканцям міста
Увага!!! Штормове попередження!

За повідомленням управління з питань надзвичайних ситуацій Миколаївської облдержадміністрації 20 – 21 квітня 2017 року по Миколаївській області очікується погіршення погодних умов. Пориви північного вітру становитимуть 15-20 метрів в секунду, вночі прогнозуються заморозки від 0 до -5оС морозу. Вдень 20 квітня та потягом доби 21 квітня очікується сильний дощ зі снігом. Вночі 21 квітня – дуже сильні опади, місцями налипання мокрого снігу, тимчасове утворення снігового покрову.

Шановні первомайці. У зв’язку з погіршенням погодних умов рекомендуємо без нагальної потреби не виходити на вулицю і не користуватись приватним транспортом.

У разі необхідності з особливою обережністю рухайтесь по вулицях, переходьте проїжджу частину лише у встановлених місцях, без раптового вибігання на неї, щоб не провокувати аварійні ситуації.

Шановні пішоходи! Намагайтеся не ходити попід розлогими деревами, а також тримайтеся подалі від рекламних щитів та ліній електропередач, адже пориви вітру можуть спричинити їх пошкодження.

Просимо Вас відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних і в разі небезпеки телефонувати до Служби порятунку “101”.

Міськвиконком