ЗАПРОШУЄМО НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ!

Мешканцям міста
ЗАПРОШУЄМО НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ!

Первомайський об’єднаний міський військовий комісаріат  проводить відбір громадян для прийому на військову службу за контрактом до бойових військових частин Збройних Сил України з проходженням навчання у навчальних центрах, які здійснюють підготовку фахівців за спеціальностями високомобільних десантних військ, танкових, розвідувальних спеціальностей, артилерії, зв’язку, водіїв та багато інших.

Для військовослужбовців рядового, сержантського та старшинського складу, грошове забезпечення складає  від 7000 до 9000  гривень щомісячно. Військовослужбовцям, які виконують завдання в зоні проведення антитерористичної операції на сході України, передбачені додаткові виплати, які з 1 січня 2017 року встановлені в розмірі від 2400 до 6000 гривень щомісячно.

На військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського і старшинського складу відбираються та приймаються придатні до військової служби за станом здоров’я громадяни України, які  пройшли професійно-психологічний відбір, виявили бажання проходити військову службу в Збройних Силах України та мають відповідний рівень фізичної підготовки, з числа:

- громадян призовного віку, які мають вищу, спеціальну, технічну, повну або базову загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби;

- військовозобов’язані, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою віком до 60 років.

При проведенні заходів щодо відбору громадян для прийняття на військову службу за контрактом здійснюється всебічне вивчення їх моральних, ділових, фізичних, інтелектуальних, професійних та інших особистих якостей, ставлення до служби в Збройних Силах України та готовність до виконання військового обов’язку.

Військовослужбовцям служби за контрактом держава гарантує:

  • стабільне без затримок щомісячне грошове забезпечення;
  • щорічну одноразову матеріальну допомогу;
  • грошову допомогу на оздоровлення при вибутті у відпустку;
  • можливість вибору місця проходження військової служби та посади;
  • безкоштовне речове забезпечення;
  • соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей;
  • можливість безкоштовного навчання у вищих військових навчальних закладах та здобуття спеціальності;
  • забезпеченість житлом, або грошову компенсацію за піднайом житла;
  • можливість отримання пенсії за вислугу років;
  • можливість, при проходженні служби громадян, які мають вищу освіту, отримати офіцерське звання.

За інформацією звертатися до Первомайського об'єднаного міського військового комісаріату щодня з 09.00 до 16.00 годин, за адресою:  м. Первомайськ, вул. Герцена 20 (контактний телефон 0988450408).