До відома демобілізованих учасників антитерористичної операції

Мешканцям міста
До відома демобілізованих учасників антитерористичної операції

Інформація  щодо  оздоровлення та відпочинку на базах відпочинку демобілізованих  учасників  антитерористичної операції на сході України та членів їх сімей за рахунок коштів обласного бюджету відповідно до заходів Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» затвердженої рішенням обласної ради від 22 грудня 2016р. №5.

Право на оздоровлення та відпочинок мають демобілізовані учасники антитерористичної операції на сході України, їх дружини (чоловіки) та неповнолітні діти, які зареєстровані та проживають на території Миколаївської області.

Право на оздоровлення та відпочинок визначається  на підставі довідки довідки військкомату про участь в антитерористичній операції на сході України, копій посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни, паспорта та ідентифікаційного коду учасника антитерористичної операції , паспорта та ідентифікаційного коду дружини (чоловіка) , свідоцтва про шлюб, свідоцтва про народження дитини. Строк перебування демобілізованих учасників антитерористичної операції на сході України та членів їх сімей на базі відпочинку становить не більше 12 календарних днів. Гранична вартість 1 дня оздоровлення та відпочинку становить 250,00 грн. в розрахунку на одну особу. За додатковою інформацією звертатись до управління соціального захисту населення Первомайської міської ради та за телефоном 4-20-92.