Впроваджено заохочувальну відзнаку міста

Мешканцям міста
Впроваджено заохочувальну відзнаку міста

Рішенням виконавчого комітету Первомайської міської ради від 05.09.2006р. №483 «Про впровадження заохочувальної відзнаки – медалі «За заслуги перед містом» затверджено Положення  про медаль «За заслуги перед містом». Відповідно до цього Положення цією заохочувальною відзнакою нагороджуються жителі міста, а також іноземні громадяни за вагомий внесок в економічний, науково-технічний та соціально-культурний його розвиток й активну громадську діяльність.

Висунення кандидатур для відзначення медаллю здійснюється гласно, з обговоренням на зборах об’єднань громадян, трудового колективу, де працює особа, яку представляють до відзначення. Разом із поданням подається характеристика заслуг працівника, що стали підставою для порушення клопотання. Основними критеріями для відзначення є: наявність визначених показників, високих здобутків у професійній діяльності, активна участь у суспільному житті громади, відзначення нагородами різних рівнів, присвоєння звання «Почесний громадянин міста Первомайська», та ін.. Медаллю відзначаються Герої Радянського Союзу, Герої України, ветерани праці, працівники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, організацій усіх форм власності, представники об’єднань громадян, творчих та інших спілок міста.

Клопотання для відзначення медаллю подавати на ім’я міського голови в термін до 18 серпня 2017 року включно до кабінету 306 приміщення виконкому. Довідки за телефоном 4-21-25.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з
громадськістю та ЗМІ апарату виконавчого
комітету міської ради