Свято борщу

Мешканцям міста
Свято борщу

Традиційно, третьої суботи вересня наше місто відзначає День народження. З нагоди відзначення 341-ої річниці, виконавчим комітетом Первомайської міської ради затверджені заходи щодо святкування Дня міста.

Програма заходів дуже насичена та передбачає: концерти, фестивалі, виставки-продажі, спортивні турніри, конкурси, презентації, майстер-класи, ярмарку - продаж, тощо. З детальною інформацією можна ознайомитися на офіційному сайті міста первомайська за посиланням http://www.pervomaisk.mk.ua/a/1241, на офіційній сторінці Первомайської міської ради у фейсбуці та в газеті «Вісник Первомайська» від 13 вересня 2017 року №70.

В рамках проведення святкових заходів 16 вересня о 10.00 годині, на площі Тараса Григоровича Шевченка (біля кінотеатру «Україна») депутати спільно з посадовими особами місцевого самоврядування, громадськими активістами влаштовують Свято борщу.  Вперше таку акцію було проведено у 2011 році як «Фестиваль борщу». Веселий захід знайшов відклик в серцях мешканців міста, відтоді міською владою було прийняте рішення приурочити проведення Свята борщу до відзначення Дня міста. Кулінарне шоу стало вже традиційним та проводиться в нашому місті вже не один рік поспіль.

Тож запрошуємо всіх мешканців міста відвідати Свято борщу та скуштувати суто українську страву, приготовану від душі, у величезному казані на відкритому вогнищі.