Запрошуємо взяти участь у ІІІ Форумі креативних індустрій

Мешканцям міста
Запрошуємо взяти участь у ІІІ Форумі креативних індустрій

14 – 15 листопада 2017 року в Дніпрі відбудеться ІІІ Форум креативних індустрій «Україна - світу".
Мета форуму – показати експортний потенціал українських креативних індустрій і представити проекти в сфері культури і креативності, що можуть бути цікаві закордонним партнерам та інвесторам.
Захід збере разом 200 учасників: автори і розробники проектів, творчі підприємці, менеджери культури, представники профільних організацій з різних регіонів України, а також представники органів влади та місцевого самоврядування, лідери громад, експерти, інвестори.
В рамках форуму будуть представлені успішні проекти в сфері культури і креативності з різних регіонів України, а також нові проекти, що шукають фінансування та партнерів. В рамках форуму учасники також обміняються досвідом просування проектів на міжнародному рівні та окреслять кроки, які необхідно зробити і розробникам проектів, і центральним органам влади та чиновникам на місцях, щоб допомогти залучити зарубіжні інвестиції для українських креативних індустрій та сприяти експорту їх продукції та послуг.
Програма події охоплює всі тематичні напрямки культурних і креативних індустрій - від суто мистецьких до технологічних.
В програмі форуму:

  • Презентації проектів учасників
  • Історії успіху від досвідчених практиків креативних індустрій
  • Дискусії та обговорення
  • Виставка рекламних матеріалів та продукції учасників
  • Вільне спілкування

Для участі у форумі необхідно зареєструватися за посиланням > https://goo.gl/tu2zrkта отримати підтвердження від Організаційного комітету. Реєстрація триває до 22 жовтня 2017 року. Відібрані учасники отримають підтвердження участі та детальну інформацію щодо логістики 1 листопада 2017 року.
Учасникам, які хочуть представити свій проект або виступити з доповіддю необхідно також зареєструватись і надіслати свою презентацію на адресу pr@pomogaem.com.ua.
Для презентації на Форумі запрошуються проекти в сфері культурних та креативних індустрій наступних категорій: бізнес-проекти, соціальне підприємництво, некомерційні проекти, які ще не реалізовані або шукають можливості свого розвитку чи масштабування. Презентація проекту має містити короткий опис, бюджет, маркетингову стратегію або план розвитку проекту. Також є можливість представити рекламні матеріали та продукцію в рамках виставки під час Форуму.
Форум “Креативні індустрії: Україна - світу” - це третя подія, присвячена креативним індустріям, що відбудеться в рамках проекту “Містки громадської активності” за фінансування Європейського Союзу.
Сайт Форуму http://cif.in.ua
Сторінка події на Facebook https://www.facebook.com/events/468965173489064/
Контактна інформація для запитів і акредитації ЗМІ: pr@pomogaem.com.ua, тел: +38(056)732 48 07,
067 632 69 19, 063 419 65 43.