Увага: конкурс!

Мешканцям міста
Увага: конкурс!

Виконавчий комітет Первомайської міської ради оголошує повторно конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу благоустрою та охорони навколишнього природного середовища управління житлово-комунального господарства Первомайської  міської  ради на період проходження військової служби основного працівника, призваного  на військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період.

Вимоги до конкурсантів:

  • громадянство України;
  • володіння державною мовою;
  • вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
  • стаж роботи за фахом  не менше 3 років;
  • післядипломна освіта у сфері управління: магістр державного управління за відповідною спеціалізацією;
  • досконале володіння персональним комп’ютером та офісною технікою на рівні користувача.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають заяву про участь у конкурсі, заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4х6 см, копії документів про освіту, підвищення  кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, копію документа, який посвідчує особу, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних),    довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності), декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення в місцевій газеті «Вісник Первомайська». Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, надається відділом кадрової та мобілізаційно-оборонної роботи апарату виконавчого комітету міської ради за адресою: вул. Грушевського, 3,  кімната 306. Телефон для довідок: 4-21-25.