Планований тариф на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надає комунальне підприємство «Затишок»

Мешканцям міста
Планований тариф на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надає комунальне підприємство «Затишок»

Шановні мешканці гуртожитку!

Згідно з вимогами чинного законодавства комунальне підприємство «Затишок» здійснило розрахунок економічно обґрунтованих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. Тарифи розраховані відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги».

Загальний розмір планованого тарифу (з податком на додану вартість) становить 3,582 грн. за 1 кв.м загальної площі кімнати. До складу послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій входять послуги:

№ п/п

Найменування послуг

Вартість послуг (грн.)

1.

Прибирання прибудинкової території

1,294

2.

Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем електропостачання

0,245

3.

Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем водопостачання та водовідведення

0,466

4.

Поточний ремонт конструктивних елементів і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на закріпленій в установленому порядку прибудинковій території

0,500

5.

Поточний ремонт внутрішньобудинкових систем електропостачання

0,308

6.

Поточний ремонт  внутрішньобудинкових систем водопостачання та водовідведення

0,543

7.

Прибирання снігу, посипання частини прибудинкової території, призначеної для проходу та проїзду, протиожеледними сумішами

0,012

8.

Освітлення місць загального користування і підвалів

0,214

 

Тариф за 1 кв.м загальної площі кімнати в місяць (грн.)

3,582

Ознайомитися з проектом тарифу, періодичністю та строками надання послуг можна на інформаційному стенді КП «Затишок», під’їздах будинку. Зауваження і пропозиції маєте можливість надати до 04.12.2017 року за адресою: м. Первомайськ, вул. Київська, 63 а, тел. 4-47-51; 3-41-93.

Структура, періодичність та строки надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надає комунальне підприємство «Затишок», за адресою: вул. Гвардійська, 4

Адміністрація КП «Затишок»