Увага: конкурс!

Мешканцям міста
Увага: конкурс!

Виконавчий комітет Первомайської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади адміністратора Центру надання адміністративних послуг апарату виконавчого комітету Первомайської міської ради на період відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами основного працівника.

Вимоги до конкурсантів:

  • громадянство України;
  • володіння державною мовою;
  • вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
  • стаж роботи на державній службі  або службі в органах місцевого самоврядування на посадах не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років;
  • володіння персональним комп’ютером у режимі користувача.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають заяву про участь у конкурсі, заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4х6 см, копії документів про освіту, підвищення  кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, копію документа, який посвідчує особу, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних), довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності), декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення в місцевій газеті «Вісник Первомайська». Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, надається відділом кадрової та мобілізаційно-оборонної роботи апарату виконавчого комітету міської ради за адресою: вул. Грушевського, 3,  кімната 306. Телефон для довідок: 4-21-25.