Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Мешканцям міста
Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Виконавчий комітет Первомайської міської ради оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки майна територіальної громади міста Первомайська, в тому числі цілісних майнових комплексів, яке пропонується в оренду, передається на баланс для визначення справедливої вартості та ін. (крім приватизації).

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки майна комунальної власності територіальної громади міста Первомайська, яке пропонується в оренду, передається на баланс, для визначення справедливої вартості та ін. (крім приватизації), затвердженого рішенням Первомайської міської ради від 30.01.2017 року № 15 (далі – Положення). Конкурсна пропозиція подається в окремому запечатаному конверті і має містити відомості щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строку виконання робіт (в календарних днях). Обрання переможця здійснюється згідно з пунктом 6 розділу IV Положення.

Конкурс відбудеться 27.02.2018 року об 11:00 год. у міськвиконкомі за адресою: м. Первомайськ, вул. Михайла Грушевського, 3, каб. 316, тел. (05161) 5-49-69.

Документи подаються до відділу комунальної власності і земельних відносин управління МАКВЗП міської ради до 16:00 год. 21.02.2018 року, за адресою: м. Первомайськ, вул. Михайла Грушевського, 3, каб. 316, тел. (05161) 5-49-69.