Сашко Тішков потребує влаштування в люблячу родину

Мешканцям міста
Сашко Тішков потребує влаштування в люблячу родину

27 жовтня 2015 року шестирічний хлопчик вліз до трансформаторної підстанції і отримав удар у 27 тисяч вольт. Тіло дитини майже повністю обгоріло. Одразу після цього мати Сашка і ще чотирьох дітей кинула їх і зникла. Батько теж виявився людиною, яка не піклувалася про своїх дітей. В січні 2018 року батько був позбавлений батьківських прав. П’ятеро дітей (4 братика та сестричка) залишились без батьківського піклування. На даний час 4 діток перебувають в інтернатих закладах для дітей з таким статусом. Управління у справах дітей Первомайської міської ради шукає для них родину.

А малолітній Сашко перебуває в Київській міській клінічній лікарні №17. Йому зробили десятки операцій із пересадки шкіри, сотні крапельниць та безліч інших процедур. Пройде деякий час і після лікування на Сашка чекає заклад для дітей – інвалідів. Адже через свою хворобу він потребує спеціального догляду. Управління у справах дітей мріє про справжню родину для хлопчика. Дитина повинна відчувати, що її люблять, турбуються про неї. Вмілий вияв такої любові може забезпечити ефективність лікування Сашка.

Шановні громадяни! Ви можете переглянути фото Сашка, який вже сьогодні має юридичний статус, що дозволяє йому бути влаштованим до сімейних форм виховання.

Бажаючі прийняти на виховання дітей, позбавлених батьківського піклування, підтримати їх, надати сімейне тепло, затишок, підготувати до самостійного життя, просимо звертатися до управління у справах дітей міської ради (м. Первомайськ, вул. Михайла Грушевського, 3,  кабінет 312, телефон 4-25-57).