Шановні мешканці міста та гості!

Мешканцям міста
Шановні мешканці міста та гості!

Питання благоустрою міста, на сьогоднішній день, дуже актуальне. З приходом тепла необхідно привести в належний санітарний та естетичний стан об’єкти міської інфраструктури.

З метою наведення належного санітарного стану в місті Первомайську та забезпечення санітарно-екологічного благополуччя їх мешканців рішенням виконавчого комітету Первомайської міської ради №113 від 13.03.2018 року оголошено двомісячник з благоустрою і санітарного очищення міста Первомайська в рамках щорічної акції «За чисте довкілля». Згідно з рішенням у період з 19 березня по 18 травня 2018 року передбачено здійснити комплекс заходів.

Заплановано провести роботи по ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ та аварійно небезпечних дерев, впорядкування квітників та газонів міста, вапнування бордюрів, прибирання в узбіччях автошляхів та зелених зон міста, вулиць міста, висадження дерев, відновлення інформаційних знаків на в'їздах в місто. Мають бути приведені в належний санітарний стан дитячі майданчики, території, прилеглі до житлових будинків, будівель, навчальних заклвдів, закладів охорони здоров'я, підприємств, установ, організацій.

Також, заходами по проведенню весняного двомісячника з благоустрою і санітарного очищення міста передбачено привести в належний стан прибережних зон річок Південний Буг та Синюхи, обстеження акваторії річки Південний Буг біля міського пляжу «Радуга».

Зокрема напередодні Великодня та поминальних днів передбачається впорядкування могил рідних та близьких, які знаходяться на територіях міських кладовищ. Просимо всіх активно долучитися до робіт по прибиранню територій кладовищ.

Звертаємось до мешканців міста – не будьте байдужими до того, що відбувається навколо вас. Запрошуємо підприємства, установи, організації всіх форм власності, небайдужих громадян прийняти участь у даному загальноміському заході, навести порядок та чистоту на прилеглих територіях.

Зробимо сумісними зусиллями наше місто чистим та затишним!