Увага: конкурс!

Мешканцям міста
Увага: конкурс!

Виконавчий комітет Первомайської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу у справах молоді, фізичної культури та спорту управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради.

Вимоги до конкурсантів:

  • громадянство України;
  • володіння українською та англійською (зі словником) мовами;
  • повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
  • досвід роботи у розробці та реалізації проектів та грантових програм;
  • стаж роботи за фахом на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах не менше 2 років;
  • досконале володіння персональним комп’ютером.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають заяву про участь у конкурсі, заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4х6 см, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, копію документа, який посвідчує особу, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних), довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності), декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення в місцевій газеті «Вісник Первомайська». Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, надається відділом кадрової та мобілізаційно-оборонної роботи апарату виконавчого комітету міської ради за адресою: вул. Грушевського, 3, кімната 306. Телефон для довідок: 4-21-25.