До уваги пасічників! Виробництво та обіг меду та продукції бджільництва – підлягає державній реєстрації!

Мешканцям міста
До уваги пасічників! Виробництво та обіг меду та продукції бджільництва – підлягає державній реєстрації!

Первомайське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області доводить до відома операторів потужностей, які займаються виробництвом меду та продукції з нього про необхідність державної реєстрації потужностей в управлінні Держпродспоживслужби.

З метою реалізації норм наказу Мінагрополітики від 10 лютого 2016 р. № 39 «Про затвердження Порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим суб’єктам», зареєстрованого в Мін’юсті 12 березня 2016 року за № 382/28512 (далі – наказ від 10 лютого 2016 р. № 39) у відповідності до статті 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Суб’єкти господарювання (юридичні особи, фізичні особи – підприємці, фізичні особи), які провадять діяльність на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів, що не вимагає отримання експлуатаційного дозволу, зобов’язані зареєструвати потужність.

Всім бджолярам управління повідомляє, що згідно з статтею 1 та 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» від 23 грудня 1997 року № 771/97-ВР та на виконання наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 10 лютого 2016 року № 39 «Про затвердження Порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим суб'єктам» необхідно пройти обов’язкову реєстрацію Вас як оператора ринку, що займається первинним виробництвом (виробництвом меду та продукції з нього).

Відповідно до ст. 64 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» від 23 грудня 1997 року № 771/97-ВР за виробництво, зберігання харчових продуктів на незареєстрованих потужностях тягне за собою накладення штрафу на юридичних осіб - у розмірі від 33350грн. до 43500 грн., на фізичних осіб - підприємців - у розмірі від 11600 грн. до 21750 грн. Розмір штрафу зазначений згідно з мінімальною заробітною платою станом на 01.05.2016р.

З питань реєстрації Вам для подання заяви необхідно звернутися до Первомайського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за адресою: м. Первомайськ, вул. Марії Демченко, 8,

телефон 7 – 73 – 58.

Прийомні дні: понеділок – четверг з 9°° до 16°°, п’ятниця з 9°° до 14°°

Первомайське міжрайонне управління Головного управління
Держпродспоживслужби в Миколаївській області.