Початок купального сезону

Мешканцям міста
Початок купального сезону

З 1 червня розпочинається купальний сезон.

Для масового відпочинку людей на воді визначено пляж «Райдуга», який розташований на правому березі річки Південний Буг. Початок пляжу від 50м до 250м нижче течії від місця зливу річок Синюха та Південний Буг.

Вже виконано всі необхідні підготовчі роботи: відповідно до укладеного договору спеціалістами аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області 24.05.2018 проведено обстеження акваторії дна міського пляжу та очищено від сторонніх предметів, про що надано технічний звіт та паспорт підводної частини, проведений відбір та лабораторний аналіз проб річкової води в районі міського пляжу, встановлено урни та контейнера для ТПВ, облаштовано місця для переодягання, територія пляжу забезпечена двома туалетами. Проведено прибирання території пляжу та вивіз твердих побутових відходів.

Охорону життя людей на воді на території міського пляжу «Райдуга», згідно Правил охорони життя людей на водних об’єктах, забезпечує рятувально-водолазна станція, яка оснащена відповідним обладнанням. Рятувальниками ведеться цілодобове спостереження за зоною відповідальності

Щоб відпочинок на пляжі «Райдуга» був приємним та безпечний, прохання до мешканців міста зберігати на території пляжу чистоту та дотримуватись правил поведінки на воді.