УВАГА! З 2 липня розпочато процес подання проектів від мешканців міста в рамках місцевої програми Бюджету участі

Мешканцям міста
УВАГА! З 2 липня розпочато процес подання проектів від мешканців міста в рамках місцевої програми Бюджету участі

Вже другий рік поспіль в місті Первомайську реалізовуватиметься програма «Бюджет участі» (Громадський проект). Кожен житель міста має можливість особисто зробити внесок в розвиток та покращення міста – поліпшити благоустрій територій міста, провести соціальні, культурно-митецькі, спортивні заходи, тощо. Максимальна вартість проектів становить: загальноміського проекту до 200 тис. грн.; регіонального проекту до 50 тис. грн. Проекти, які отримають на підтримку більшість голосів первомайців, будуть реалізовані за рахунок бюджету міста в 2019 році.

На офіційному сайті міста, на головній сторінці, в корисних посиланнях працює електронна система «Бюджет міських ініціатив». Вона дає змогу подавати проекти в електронному вигляді або скачати бланки для подання проектів у паперовому вигляді. Окрім того, кожен житель міста може ознайомитись з проектами, що надані на розгляд та проголосувати на підтримку трьох уподобаних ним проектів, спостерігати за перебігом та результатами голосування. Система також містить нормативно-правову базу Бюджету участі, інструкції для користувачів.

Для жителів міста, що не мають доступу до інтернет-мережі створено пункт супроводу Бюджету участі в місті Первомайськ за адресою: вул. Михайла Грушевського, 3, кабінет 102, Центр надання адміністративних послуг апарату виконавчого комітету Первомайської міської ради (начальник – Олександр Тяпушкін). Звернувшись до пункту, Ви отримаєте інформаційну та методичну допомогу, бланки для подання проектів, зможете подати проекти у паперовому вигляді, ознайомитись із списком проектів, які прийняті для голосування та проголосувати за вподобані проекти.

Як приклад, з проектами, що брали участь в конкурсі у 2017 році, а також із проектам-переможцями, що реалізовуються міською владою в цьому році, можна ознайомитися за посиланням.

Звертаємо увагу, що термін подачі проектів триватиме до 01 серпня поточного року. Пропонуємо усім бажаючим долучитися до написання проектів.