Міський конкурс «Мій Первомайськ – стежками часу»

Мешканцям міста
Міський конкурс «Мій Первомайськ – стежками часу»

Шановні первомайці!

З 13 серпня по 13 вересня 2018 року в місті Первомайську пройде щорічний міський конкурс «Мій Первомайськ – стежками часу» серед учнівської та студентської молоді міста.

У конкурсі, що проходитиме в номінаціях «Історична пам’ять» та «Голос рідної землі», можуть взяти участь громадяни України, що проживають на території міста Первомайська.

На конкурс в номінації: «Історична пам’ять» приймаються реферати інформаційно-дослідницького характеру, що містять відомості про історико-культурну спадщину, традиції та звичаї рідного краю, нариси з біографічними дослідженнями видатних первомайців. В номінації «Голос рідної землі» приймаються прозові та поетичні твори різних жанрів художньої літератури та публіцистики, написані українською мовою, в яких оспівується рідне місто, край.

Для участі в конкурсі претенденти подають свої письмові роботи (друковані чи рукописні) до управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради (відділ у справах молоді, фізичної культури та спорту).

Переможці конкурсу будуть нагороджені грамотами та цінними подарунками в день святкування Дня міста Первомайська.

Детальну інформацію про умови участі в конкурсі можна дізнатися в управлінні культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради (вул. Грушевського, 1) за тел.4-36-25.