До уваги юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців!

Мешканцям міста
До уваги юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців!

Виконком міської ради відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 10.09.2018 року №435 оголошує конкурс на право укладення Договору щодо розміщення засобу пересувної / об’єкту сезонної дрібнороздрібної торговельної.

1. Організатор конкурсу – виконавчий комітет міської ради; місцезнаходження – місто Первомайськ, вул. Михайла Грушевського, 3; контактний телефон – (05161) 4 32 62.

2. Об’єкт конкурсу –  право на укладання Договору щодо розміщення засобу пересувної / об’єкту сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі на місцях, визначених рішеннями виконавчого комітету від 10.08.2018 року № 375 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 10.02.2017 року № 50 «Про затвердження Дислокації та Схем розміщення засобів пересувної та об’єктів сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі в місті Первомайськ».

3. Місце розміщення, розмір площі місця розміщення, торгова спеціалізація, термін розміщення, розмір пайової участі в утриманні об’єкту благоустрою :

1.Товарна спеціалізація – торгівля продовольчими товарами

№ з/п

Місце розміщення засобу пересувної та об’єкту сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі

Кількість

торгових місць,

торгова площа (м2)

Розмір пайової участі за місяць

(грн.)

 

1

2

3

4

1

вул. Олександра Коротченка (біля житлового будинку №16)

(1т.м-8м2)

1159,76

Термін розміщення засобів пересувної та об’єктів сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі - з моменту  укладення  Договору щодо розміщення засобу пересувної / об’єкту сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі.

4. Архітип засобів пересувної або об’єктів сезонної торговельної мережі :

4.1. Товарна спеціалізація – торгівля продовольчими товарами

5. Документи для участі в конкурсі подаються учасником або його уповноваженою особою секретарю конкурсного комітету особисто у конверті.. На конверті повинно бути написано великими буквами «КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ».

Прийом заяв та документів починається з дня інформаційного оголошення та закінчується  01 жовтня 2018 року  за адресою: м. Первомайськ, вул. Грушевського, 3, виконком міської ради, кабінет 409.

6. Конкурс відбудеться   02 жовтня  2018 року о 10.00 в кабінеті 302 виконавчого комітету міської ради. Конверти з  конкурсними  пропозиціями відкриваються під час засідання конкурсного комітету.

7. Для участі у конкурсі на право  укладення Договору щодо розміщення засобу пересувної/об’єкту сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі учасник подає заяву  встановленого зразка і такі документи в конверті «КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ» :

7.1. Письмове підтвердження про наявність всіх документів, необхідних для укладення Договору щодо розміщення засобу пересувної/об’єкту сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі.

7.2. Архітип.

7.4. Нотаріально засвідчену довіреність, що посвідчує право уповноваженого представника на виконання дій (в разі участі у конкурсі уповноваженої особи).