З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

Мешканцям міста
З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

Дорогі освітяни! Від імені міської ради та її виконавчого комітету прийміть найщиріші вітання з Днем працівників освіти.

Життя завжди ставить до педагогів найвищі вимоги, адже саме від них залежить успішність розвитку суспільства та держави. Сьогодні вчитель повинен не тільки володіти спеціальними знаннями, новітніми засобами та методиками навчання, а й усвідомлювати глибокі зміни в суспільстві. Зараз як ніколи важливо навчити дітей самостійно мислити, приймати рішення і нести відповідальність за свій вибір. Щодня завдяки високому досвіду, душевній щедрості та глибоким знанням ви допомагаєте пізнавати навколишній світ, збагачуватись духовно школярам, які є майбутнім нашої нації. Саме від вас, ваших професійних і людських якостей багато в чому залежить доля учнів, завтрашній день України.

Дорогі педагоги! З нагоди професійного свята щиро бажаємо вам міцного здоров’я, постійного натхнення, витривалості та успіхів у роботі. Нехай тепло душі, яке ви щедро даруєте дітям та юнацтву, повертається до вас вдячністю і успіхами ваших вихованців.