Увага: конкурс!

Мешканцям міста
Увага: конкурс!

Виконавчий комітет міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради.

Вимоги до конкурсантів:

  • громадянство України;
  • володіння державною мовою;
  • вища гуманітарна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
  • стаж роботи за фахом на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3 років;
  • досконале володіння персональним комп’ютером.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають заяву про участь у конкурсі, заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4х6 см, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, копію документа, який посвідчує особу, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних), довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності), декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення в місцевій газеті «Вісник Первомайська». Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, надається відділом кадрової та мобілізаційно-оборонної роботи апарату виконавчого комітету міської ради за адресою: вул. Грушевського, 3, кімната 306. Телефон для довідок: 4-21-25.