Увага: конкурс!

Мешканцям міста
Увага: конкурс!

Виконавчий комітет Первомайської міської ради оголошує повторно конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста, бухгалтера-касира фінансово-господарського відділу управління житлово-комунального господарства міської ради на період тимчасового переведення основного працівника Бурдиги Д.М.

Вимоги до конкурсантів:

  • громадянство України;
  • володіння державною мовою;
  • повна вища економічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
  • стаж роботи на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування не менше 1 року, або стаж роботи за фахом на посадах в інших сферах управління не менше 3 років;
  • досконале володіння персональним комп’ютером та офісною технікою на рівні користувача.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають заяву про участь у конкурсі, дві фотокартки розміром 4х6 см, заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками, копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня. Також згідно із Законом України «Про запобігання корупції» особа, яка претендує на участь у конкурсі подає декларацію шляхом заповнення відповідних форм на офіційному веб-сайті національного агентства з питань запобігання корупції з використанням програмних засобів Єдиного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення в місцевій газеті «Вісник Первомайська». Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, надається відділом кадрової та мобілізаційно-оборонної роботи апарату виконавчого комітету міської ради за адресою: вул. Грушевського, 3, кімната 306. Телефон для довідок: 4-21-25.