Повідомлення про проведення громадських слухань з обговорення містобудівної документації – Детальні плани території міста Первомайська Миколаївської області

Мешканцям міста
Повідомлення про проведення громадських слухань з обговорення містобудівної документації – Детальні плани території міста Первомайська Миколаївської області

Виконавчий комітет Первомайської міської ради повідомляє про проведення громадських слухань щодо обговорення містобудівної документації та врахування громадських інтересів під час розроблення Детальних планів території міста Первомайська Миколаївської області в три етапи, а саме:

- Ι етап – центральна частина міста Первомайська;

- ΙΙ етап – мікрорайон «Фрегат»;

- ΙΙΙ етап – мікрорайон вул. Достоєвського.

Замовник проекту – управління містобудування, архітектури, комунальної власності та земельних питань (далі- МАКВЗП) Первомайської міської ради, відповідно до статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Генеральний проектувальник – Державне підприємство «Науково дослідний і проектний інститут містобудування» м. Київ.

Графічні матеріали містобудівної документації - Детальні плани території міста Первомайськ Миколаївської області розміщено на офіційному веб-сайті Первомайської міської ради у розділі «Оголошення», для більш детального ознайомлення з графічними матеріалами необхідно звернутися до управління МАКВЗП міської ради за адресою: вул. Грушевського,3, каб209.

Відповідальна особа органу місцевого самоврядування за організацію розгляду пропозицій - начальник відділу містобудування та архітектури управління МАКВЗП міської ради Теремязєва Любов Володимирівна.

Детальні плани території міста Первомайська Миколаївської області розробляється з метою визначення планувальної організації і функціонального призначення просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації кварталу, мікрорайону призначених для комплексної забудови чи реконструкції.

В громадських слуханнях можуть прийняти участь повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на даній території; юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території міста; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено Детальні плани території міста; представники органів самоорганізації населення; народні депутати України; депутати місцевих рад.

Строк подання письмових пропозицій та зауважень від фізичних та юридичних осіб приймаються з 08.02.2019р. до 08.03.2019р. в управлінні МАКВЗП міської ради: 55200 м. Первомайськ, вул. Грушевського,3 каб.209, з 8-00 по 17-00год. , перерва з 12-00 по 13-00год., щоденно, крім суботи, неділі чи на Е - Мail: arh_prm@ukr.net

Пропозиції, що надаються, повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Слухання відбудуться 14.03.2019р. о 14-00год. За адресою : вул. Грушевського, 3 - другий поверх, каб. № 200.

Інформація щодо результатів публічного громадського обговорення Детальних планів території міста буде оприлюднена на офіційному веб-сайті міста Первомайська.

Управління містобудування, архітектури,
комунальної власності та земельних питань
Первомайської міської ради