«Я - Українка»

Мешканцям міста
«Я - Українка»

З метою гідного представлення та об’єднання українських жінок, які присвятили своє життя боротьбі за кращу долю України, відродженню, звеличенню нашої рідної землі добрими справами, Український інформаційно-видавничий центр «Галактика» започаткував та проводить Національний проект «Я - Українка», який вже три роки поспіль з успіхом проходить в нашій країні.

До участі у проекті запрошуються жінки, які поєднали наполегливу працю і любов до України для блага та розквіту нації. Це жінки з числа керівників підприємств, державних і недержавних структур, громадських організацій, окремі особистості, спеціалісти різних галузей, громадські та політичні діячі, благодійники, митці та інші.

Урочиста частина проекту відбудеться у травні 2019 року в місті Києві, де кращим жінкам буде присвоєне народне звання «Берегиня України» з врученням ордену, грамоти «За особистий внесок у розвиток України та вірність нації», а також Книги Пошани «Я - Українка».

Фінансування книги здійснюється за рахунок коштів спонсорів, меценатів та учасників проекту. Вартість участі у проекті становить 6500 грн.

Пропозиції щодо кандидатур для участі у проекті надсилати до 15 лютого 2019 року на адресу: 03179, м.Київ, вул. Прилужна, 4/15, офіс 213, Український інформаційно-видавничий центр «Галактика» та на електронну адресу: ігіnа_podolyan@ukr.net.

Додаткову інформацію можна дізнатися на сайті: http://galaktika2005.wixsite.com/beregyni-ua та за телефонами: 067-440-73-76, 099-657-10-23 (Подолян Ірина Григорівна).