ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Мешканцям міста
ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

15 лютого 2019 року минає 30 років з дня виведення військ з Афганістану. Війна тривала понад 9 років. У ній брали участь більш ніж 160 тисяч українських військовослужбовців, серед яких і наші земляки первомайці. Невиліковну рану залишила афганська кампанія у серцях тих, хто брав участь у бойових діях, хто втратив друзів, синів чи батьків.

Відповідно до Указу Президента України, починаючи з 2004 року саме 15 лютого наша країна відзначає День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

15 лютого стало днем ​​пам'яті не тільки для воїнів, які пройшли через горнило афганської війни, а й для інших ветеранів локальних війн – тих солдатів і офіцерів, хто протистояв міжнародному тероризму в гарячих точках ближнього і далекого закордону.

Можна по-різному оцінювати події, що відбулися, але ніхто і ніколи не сумніватиметься в доблесті і стійкості наших воїнів.

Вічна пам'ять тим, хто не повернувся з полів битв! Здоров'я, успіхів та добробуту всім живим. Миру вам, віри в себе і в майбутнє!