Монетизація субсидій!

Мешканцям міста
Монетизація субсидій!

Пенсіонери отримають субсидії для оплати комунальних платежів за лютий 2019 року у березні разом з пенсією готівкою. Виплати будуть здійснені через банківські установи та поштові відділення (як і раніше отримували пенсію)

Всі решта субсидіанти зможуть отримати субсидію з 12 березня у найближчому відділенні Ощадбанку за пред’явленням паспорту та ідентифікаційного коду.

Увага! Домогосподарство отримає субсидію готівкою та має самостійно 100 % розрахуватися за спожитий газ, тепло, воду, електроенергію, в межах фактичного споживання. Кошти, які залишаться після оплати, можуть бути використати на свій розсуд.

Оплата комунальних платежів протягом березня не впливатиме на субсидію наступного місяця. Однак, якщо станом на 1 травня 2019 року, у домогосподарства буде прострочена понад місяць заборгованість за послуги понад 340 гривень, субсидію на новий період 2019-2020рр не призначатимуть.

Нагадаємо, щороку у травні відбувається процес перепризначення субсидій на новий рік. Тому усім отримувачам субсидій потрібно обов’язково подати Заяву і Декларацію про доходи в управління соціального захисту населення. Автоматичне перепризначення допомоги стосуватиметься лише тих, хто звернувся за субсидією вперше у 2019 році.

Управління соціального захисту населення
Первомайської міської ради