Шановні учні загальноосвітніх шкіл, яким виповнилося 14 років та їхні батьки!

Мешканцям міста
Шановні учні загальноосвітніх шкіл, яким виповнилося 14 років та їхні батьки!

Однією з обов’язкових умов реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні є подача пакету документів, в тому числі й копії паспорта нового зразка – ID-картки. Первомайський РВ УДМС України в Миколаївській області звертає вашу увагу:

видача паспорта громадянина України у формі ID-картки вперше відбувається по досягненню 14-річного віку. Документи для отримання паспорта громадянина України вперше у вигляді картки подаються протягом місяця після досягнення 14-ти річного віку. При цьому звертаємо Вашу увагу, що паспорт громадянина України вперше оформлюється протягом 30 днів, і не швидше. Радимо подбати про отримання паспорту заздалегідь щоб не виникли проблеми під час реєстрації для участі у ЗНО.

Додатково інформуємо, що перевагою отримання паспорту у формі ID-картки є те, що усі послуги пов’язані з подальшим його обміном, втратою, зіпсуттям, крадіжкою, тощо можна здійснювати за місцем тимчасового перебування, проживання чи навчання особи, а не за місцем реєстрації, що економить час та кошти.

Для подачі документів щодо отримання паспорту вперше необхідно звернутися до Первомайського РВ УДМС України в Миколаївській області (паспортний відділ) за адресою: м. Первомайськ вул. Грушевського 29, з вівторка по суботу. З собою мати свідоцтво про народження заявника, ідентифікаційний код за наявності, паспорти батьків (свідоцтво про розлучення, свідоцтво про смерть, тощо), довідка «Додаток 13» про реєстрацію місця проживання (жителі міста її отримують в Центрі надання адміністративних послуг за адресою: вул. Грушевського 3).

Для економії Вашого часу рекомендуємо зареєструватись в електронній черзі на сайті ДМС України, яка працює в тестовому режимі. Дана процедура передбачає реєстрацію на прийом до спеціаліста Первомайського РВ УДМС України в Миколаївській області, вибравши собі зручний день та час.

 

Головний спеціаліст Первомайського РВ УДМС

України в Миколаївській області                           Р.М.Куц