ВІТАЄМО!

Мешканцям міста
ВІТАЄМО!

Побутове обслуговування та комунальний сектор відносяться до числа найважливіших сфер життєзабезпечення міста. Робота у сфері споживчого ринку та послуг вимагає знань, самовіддачі, терпіння і вміння знаходити спільну мову з людьми. Працівники побутового обслуговування роблять величезний вклад в розвиток економіки міста, збільшують кількість послуг, покращують їх якість. Завдяки сумлінній праці та професіоналізму трудівників житлово-комунальної галузі, в оселі первомайців приходить тепло і затишок, впорядковуються вулиці, сквери та парки, а наші мешканці можуть отримати весь необхідний спектр побутових послуг.

Шановні працівники та ветерани галузі! Ви заслуговуєте найтепліших слів подяки за відповідальне ставлення до справи, компетентність, уважне ставлення до людей. Дякуємо вам за нелегку, але необхідну для населення працю! Ваш досвід, професіоналізм та самовіддача завжди націлені на створення більш комфортних умов для життя в нашому місті.

Святкового дня щиро бажаємо всім вам міцного здоров'я, добробуту, сил і енергії! Нехай вам щастить, а робота приносить радість і задоволення!

 

Міський голова                 Л.Г.Дромашко

 

Секретар міської ради     С.О.Бондарчук