До відома керівників підприємств, організацій, підприємців та мешканців міста!

Мешканцям міста
До відома керівників підприємств, організацій, підприємців  та мешканців міста!

У суботу, 30 березня 2019 року о 20.30 проводитиметься Всесвітня кампанія «Година Землі», люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, як символ стурбованості за майбутнє Планети та єдності у бажанні захистити природу.

Акцію підтримує Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України та Міністерство енергетики та вугільної промисловості України.

Година Землі – це щорічна міжнародна подія, яка була започаткована Всесвітнім фондом природи (WWF).

За даними Звіту WWF, наразі людство споживає в 1,6 рази більше, ніж може забезпечити Земля. З кожним роком ситуація все погіршується. Людство викидає більше вуглекислого газу в атмосферу, ніж природа здатна поглинути, вирубує дерева швидше, ніж вони можуть вирости.

Захід закликає людей та організації вимкнути світло, електричні пристрої на одну годину. Таким чином організатори хочуть привернути увагу до екологічних проблем нашої планети. Тож запрошуємо підприємства, організації, підприємців та мешканців Первомайська долучитися 30 березня 2019 року о 20.30 год до Всесвітньої кампанії «Година Землі ».

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, цьогорічна кампанія робить наголос на необхідності та безумовній користі щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання екологічних проблем і досягнення гармонії з природою.