Про проведення роз'яснювальної роботи щодо поводження з вибухонебезпечними предметами

Мешканцям міста
Про проведення роз'яснювальної роботи щодо поводження з вибухонебезпечними предметами

На виконання доручення міського голови м. Первомайська від 28.03.2019 "Про проведення роз’яснювальної роботи щодо поводження з вибухонебезпечними предметами", з метою запобігання побутовому травматизму серед учасників освітнього процесу, підвищення ефективності функціонування загальнодержавної системи боротьби з терористичною діяльністю, здійснення заходів, спрямованих на убезпечення установ та закладів освіти від можливих терористичних посягань, своєчасного реагування на можливі протиправні спрямування диверсійно-терористичних груп та забезпечення належного рівня безпеки управлінням освіти організоване проведення профілактично-роз'яснювальної роботи з учнівською молоддю щодо безпеки поводження з вибухонебезпечними предметами, та проведено ряд заходів.

З учнями, вихованцями та їхніми батьками і працівниками закладів освіти проведена роз’яснювальна робота щодо поведінки в разі виникнення ситуацій, які загрожують безпеці та здоровю дітей і працівників. До роз’яснювальної роботи залучалися співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій та правоохоронних органів.

Учасники освітнього процесу ознайомлені з Пам'яткою першочергових дій персоналу закладів освіти у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів.

Для учнів, вихованців, батьків і відвідувачів закладів освіти розроблено звернення щодо дотримання режиму безпеки в закладах освіти міста і розміщені на входах до закладів, в рекреаціях та на сайтах закладів освіти міста.