Шановні жителі міста!

Мешканцям міста
Шановні жителі міста!

Запрошуємо Вас 20 квітня 2019 року о 10.00 на інформаційно-практичний семінар «Солодкі діти та не зовсім солодке життя» для людей з цукровим діабетом, який відбудеться в приміщенні актової зали Первомайського медичного колледжу (вул.Грушевського,52).

Усім бажаючим пропонуємо долучитись до акції «Подбай про себе» та безкоштовно перевірити рівень цукру у крові.

Якщо ви студенти-медики, лікарі, батьки, просто люди, які хочуть бути в курсі нового та важливого про здоров я, запрошуємо на лекцію, де можна буде дізнатись не лише про діабет - епідемію нашого часу, але і його симптоми.

На заході на вас чекають:

Лекція - семінар від спеціаліста Миколаївської обласної лікарні, лікаря-ендокринолога Іваненко Людмили Володимирівни;

Міні-тренінг від психолога, АРТ-терапевта Наталії Сабліної;

ознайомлююча лекція та майстер-клас зі встановлення цілодобового моніторингу Dexcom від активіста для спільноти України, досвідченого користувача помпи та моніторингу Дмитра Письменного,

цікаві та різноманітні майстер-класи для дітей.

Завдяки підтримці генерального спонсора компанії NovoNordisk Україна, ТМ Contour Plus, Журналу «СахарОК», Благодійного фонду «САРОКА» (м.Первомайськ), Громадської організації ЦеГрІн-Південь, маг. «Карандаш», ТОВ «Миргородська» та підтримки депутат Первомайської міської ради Наталії Сабліної разом з Юлією Кузьмін (м.Мюнстер, Німеччина) запрошуємо вас на чудовий весняний захід.

Попередня реєстрація ОБОВ’ЯЗКОВА! На всіх зареєстрованих учасників чекають не лише корисні, а і смачні подарунки.

Деталі за телефоном +38097-617-61-80 Тетяна Панькова

Чекаємо на вас!