СЛУЖБА У ВІЙСЬКОВОМУ РЕЗЕРВІ

Мешканцям міста
СЛУЖБА У ВІЙСЬКОВОМУ РЕЗЕРВІ

Указ Президента України від 19 квітня 2019 року № 154/2019: «Ураховуючи важливу роль резервістів у справі захисту Вітчизни, її незалежності та територіальної цілісності, їх готовність у будь-який час стати до лав Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, з метою дальшого розвитку сучасних військових традицій, зміцнення патріотичного духу у суспільстві постановляю:

1. Установити в Україні День резервіста України, який відзначати щороку 18 травня»…

 

Резервісти Збройних Сил України – це громадяни України, які у добровільному порядку проходять службу у військовому резерві Збройних Сил України та інших військових формуваннях на підставі контракту.

Резервісти проходять службу шляхом залучення на навчальні збори у військових частинах під час практичних заходів бойової підготовки.

Основним завданням військового резерву є підвищення та підтримання військової навченості громадян з метою виконання завдань по захисту держави на професійному рівні.

Громадяни України, незалежно від статі та віросповідання, можуть виконувати військовий обов'язок шляхом проходження у добровільному порядку служби у військовому резерві.

Службу у військовому резерві проходять громадяни України, придатні до військової служби за станом здоров'я, які не досягли граничного віку перебування у запасі здатні з урахуванням місця проживання (перебування), професійних і моральних якостей до проходження служби у військовому резерві.

Чоловіки та жінки, які не проходили військову службу, також можуть проходити службу у військовому резерві.

Якщо Ви справжній патріот, бажаєте завжди бути готовим до захисту Батьківщини, варто зважити: «Можливо служба у резерві Українського Війська саме для Вас?»

У разі Вашої зацікавленості службою у військовому резерві, ми готові відповісти на Ваші питання. За необхідною інформацією Ви можете звернутися до військової частини А2709 (м. Первомайськ, вул. Коротченка-10б, а також за телефоном (05161) 7-43-96)