Дні сталої енергії

Дні сталої енергії

До уваги мешканців міста та гостей!

На підтримку Європейського Тижня сталої енергії в Україні, з 24 по 28 травня 2019 року в місті Первомайську проходитимуть Дні сталої енергії, з метою підвищення суспільного усвідомлення ефективного споживання енергоресурсів, поінформованості населення міста з питань впровадження відновлюваних джерел енергії в рамках загальноєвропейської політики протидії глобальній зміні клімату.

У ці дні в навчальних закладах загальної середньої освіти проводитимуться інформаційні хвилинки, класні години, конференції, диспути на теми: ощадного використання енергоресурсів, охорони навколишнього природного середовища. В дошкільних навчальних закладах - інформаційні години «Збережемо енергію», зокрема показ мультфільмів. Планується також проведення молодіжного флешмобу «Ми спроможні бути екологічно відповідальними». Крім того, в приміщенні виконавчого комітету міської ради пройде групова дискусія на тему «Сучасні проблеми впровадження енергоефектифних заходів, екологічні проблеми та шляхи їх вирішення».

Детальніше з програмою заходів можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Первомайської міської ради у вкладці «Економіка – Енергоефективність» за посиланням.