Увага: конкурс!

Мешканцям міста

Виконавчий комітет Первомайської міської ради оголошує повторно конкурс на заміщення посади головного спеціаліста, юриста, секретаря адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради управління житлово-комунального господарства  міської ради.

Вимоги до конкурсантів:

  • громадянство України;
  • володіння державною мовою;
  • повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
  • стаж роботи на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування на посаді головного спеціаліста, юриста не менше 1 року, або стаж роботи за фахом на посадах  в інших сферах управління не менше 3 років;
  • післядипломна освіта у сфері управління: магістр державного управління за відповідною спеціалізацією;
  • досконале володіння персональним комп’ютером та офісною технікою на рівні  користувача.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають заяву про участь у конкурсі, дві фотокартки розміром 4х6 см, заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками, копію документів про освіту, підвищення  кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, копію документа, який посвідчує особу, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних), довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Також згідно із Законом України «Про запобігання корупції» особа, яка претендує на участь у конкурсі подає декларацію шляхом заповнення відповідних форм на офіційному веб-сайті національного агентства з питань запобігання корупції  з використанням програмних засобів Єдиного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення в місцевій газеті «Вісник Первомайська». Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, надається відділом кадрової та мобілізаційно-оборонної роботи апарату виконавчого комітету міської ради за адресою: вул. Грушевського, 3,  кімната 306. Телефон для довідок: 4-21-25.