Оздоровчі табори

Мешканцям міста
Оздоровчі табори

Літо – пора найжаданіша, найщасливіша для школярів в усі часи і епохи. Саме влітку кожен з них має можливість зайнятися улюбленими справами, відкрити для себе нові й ще не бачені раніше землі, зрештою – просто присвятити увесь вільний час читанню, спорту, спілкуванню з друзями тощо. Натомість для дорослих – літо чи не найвідповідальніша пора року, адже саме вони мають подбати, щоб дитячий відпочинок був корисним і найголовніше безпечним.

Цього року в нашому місті організовано роботу 14 пришкільних відпочинкових таборів на базі загальноосвітніх навчальних закладів. До початку роботи відпочинкових закладів була організована нарада з керівниками таборів, на якій обговорювалися питання: підготовки пришкільних таборів до відкриття відповідно до санітарно-гігієнічних вимог; профілактики інфекційних захворювань; організація медичного обслуговування дітей . Щоб переконатися в тому що відпочинок дітей буде якісним та безпечним для здоров’я Первомайським міжрайонним управлінням ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області до початку роботи пришкільних таборів було проведено обстеження закладів, як в складі комісії так і в порядку санітарно-епідеміологічного обстеження. В ході обстеження були виявлені недоліки, які були виправленні згідно наданих рекомендацій спільними зусиллями Управління освіти та керівників пришкільних таборів.

В цілому заклади підготовлені до відпочинкового періоду 2019р. Згідно режиму роботи в закладах передбачені: зарядка, культурно-масові заходи, прогулянки на свіжому повітрі та 2-х разове харчування (3-х разове в таборі «Гарт»), що дасть змогу дітям не тільки весело проводити час, але й з користю для здоров’я.

Ну який же відпочинок без якісного харчування? Для того щоб діти в пришкільних таборах отримували саме, якісне харчування, були надані пропозиції та вжиті заходи щодо дотримання вимог виконання натуральних норм харчування. Також меню та раціон побудовані таким чином, щоб забезпечити юних здобувачів освіти під час відпочинку гарячим, збалансованим та раціональним харчуванням у відповідності до фізіологічних потреб.