«Мій Первомайськ – стежками часу»

«Мій Первомайськ – стежками часу»

Шановні первомайці!

З 19 серпня по 19 вересня 2019 року з нагоди відзначення чергової річниці від дня заснування міста Первомайська пройде щорічний міський конкурс «Мій Первомайськ – стежками часу» серед учнівської та студентської молоді міста.

У конкурсі, що проходитиме в номінаціях «Історична пам’ять» та «Голос рідної землі», можуть взяти участь громадяни України, що проживають на території міста Первомайська.

На конкурс в номінації: «Історична пам’ять» приймаються реферати у письмовій формі, що містять дослідницький матеріал та свідчення про минуле міста, історичні події, місця, постаті, тощо. В номінації «Голос рідної землі» приймаються прозові та поетичні твори різних жанрів художньої літератури та публіцистики, написані українською мовою, в яких оспівується рідне місто, край. При проведенні підсумків конкурсу до уваги береться історична достовірність події, творчий рівень подання матеріалу, змістовність, оригінальність оформлення та викладення матеріалу.

Для участі в конкурсі претенденти подають свої письмові роботи (друковані чи рукописні) до управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради (відділ у справах молоді, фізичної культури та спорту).

Нагородження грамотами та цінними подарунками переможців конкурсу відбудеться в день святкування Дня міста Первомайська.

Детальну інформацію про умови участі в конкурсі можна дізнатися в управлінні культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради (вул. Грушевського, 1) за тел.4-36-25.

Міськвиконком