З НОВИМ РОКОМ!

З НОВИМ РОКОМ!

Шановні жителі міста!

Від імені Первомайської міської ради та виконавчого комітету вітаємо вас з Новим 2020 роком та світлим святом Різдва Христового!

Новий рік – це свято, яке єднає минуле, сьогодення і майбутнє, світлі мрії й нові цілі. А Різдво Христове наповнює серця світлими почуттями, несе в сім'ї любов, добро і милосердя.

За традицією, в ці дні, ми не лише звертаємося один до одного з теплими словами привітань, а й підбиваємо підсумки виконаної роботи, намічаємо плани на майбутнє. Рік, що минає був насичений політичними та соціальними подіями, вніс в наше життя багато яскравих моментів, подарував нам нові досягнення й успіхи. Він був дійсно непростим, але ми завершуємо його з гідними результатами.

Ми щиро вдячні всім городянам за активну участь в житті міста, за підтримку і розуміння! У ці святкові дні прийміть найтепліші побажання щастя, здоров'я і добробуту. Нехай новий рік втілить в життя всі ваші добрі задуми, стане роком нових перемог і приємних відкриттів, роком добрих людських відносин, тепла і радості. І нехай вас у всьому незмінно супроводжує успіх!

Міський голова                          Л.Г.Дромашко

Секретар міської ради             С.О.Бондарчук