До уваги населення, суб’єктів господарювання

До уваги населення, суб’єктів господарювання

До уваги населення, суб’єктів господарювання
(юридичних та фізичних осіб)!

З 03.02.2020 року на офіційному сайті міста Первомайськ www.pervomaisk.mk.ua розміщений проєкт регуляторного акта – рішення міської ради «Про затвердження Правил торгівлі на ринках у місті Первомайську» разом з аналізом регуляторного впливу, тестом малого підприємництва (М-тест) та звітом про базове відстеження результативності регуляторного акта.

Даний регуляторний акт розроблений з метою проведення заходів по впорядкуванню торгівлі у мережі ринкового господарства, створення належних умов для її здійснення та обслуговування покупців, захисту прав споживачів, забезпечення реалізації державної політики щодо створення сприятливих умов, розвитку малого підприємництва, що дозволить демонополізувати ринок торгівлі та ринкового господарства та врегулювання питань провадження підприємницької діяльності на ринках в місті Первомайську.

Зауваження та пропозиції до даного проекту регуляторного акта приймаються у письмовому вигляді до 17:00 03.03.2020 року відділом підприємницької діяльності управління економіки міської ради за адресою: вул. Михайла Грушевського, 3, виконавчий комітет міської ради, каб. № 409, телефон: 4 32 62, e-mail: vpd409@ukr.net.

Міськвиконком