До уваги жителів міста Первомайська!

До уваги жителів міста Первомайська!

КП «Первомайськводоканал» повідомляє, що відповідно до п.З Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про житлово-комунальні послуги» підлягають переукладенню договори про надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення.

З 11.02.2020 р. до 01.04.2020 р. буде проводитись укладення договорів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення (за наявності) з абонентами приватного сектору.

Укладення договорів буде проводитись за адресою: вул. Грушевського, 3 (будівля Міськвиконкому) перший поверх з понеділка по п’ятницю з 8-30 до 12-00 та з 13-00 до 16-00 год.

Для укладення договору необхідно мати з собою абонентську книжку та показники лічильника води на дату укладення договору та надати копії наступних документів:

1.  Паспорту та ідентифікаційного податкового номера;

2.  Документу на право власності на будинок (договору купівлі-продажу, дарування, свідоцтва на право власності, свідоцтво про спадщину та ін.);

3.  Домової книги (дані про зареєстрованих осіб).

Просимо звернути увагу, що відповідно до ч.4 п.4 ст.13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» необґрунтована відмова споживача (іншої особи, яка відповідно до договору або закону укладає договір в інтересах споживача) від укладання договору є підставою для припинення в односторонньому порядку виконавцем надання відповідної комунальної послуги такому споживачу.


Адміністрація КП «Первомайськводоканал»