ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ МІСТА ПЕРВОМАЙСЬКА ТА РАЙОНУ!!!

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ МІСТА ПЕРВОМАЙСЬКА ТА РАЙОНУ!!!

Відповідно до Наказу МОЗ України від 13.03.2020 № 663 "Про оптимізацію заходів щодо недопущення занесення і поширення на території України випадків COVID-19".

КП «ПМЦПМСД» повідомляє, пацієнтам з підозрою на СОVІD-19, з легкою формою захворювання, включаючи ситуації, коли стаціонарна допомога недоступна, або у випадку інформованої відмови від госпіталізації можуть знадобитися амбулаторні умови для надання медичної допомоги.

Пацієнтів із легкою формою захворювання та без серйозних хронічних захворювань, таких як хвороби легенів чи серця, ниркова недостатність або імуноскомпроментовані стани - первинними та вторинними імунодефіцитами, хворих з алергологічною патологією, автоімунною патологією, які зумовлюють підвищений ризик розвитку ускладнень, можна лікувати в домашніх умовах. Така допомога в домашніх умовах застосовується і до одужуючих пацієнтів, які вже не потребують госпіталізації.

Куди звертатись, якщо ви підозрюєте, що захворіли на коронавірус

Звертаємо увагу, короновірусна інфекція має важкий перебіг та ускладнення у пацієнтів з такою групою ризику:

- тяжкі хронічні захворювання легень і серцево-судинної системи;

- ниркова недостатність;

- імуносупресивпі стани (первинний і вторинний імунодефіцити);

- тяжкі алергічні захворювання або стани;

- аутоімунні захворювання.

Таким пацієнтам ми надаємо рекомендаціїутриматися від контактування з іншими людьми для того, щоб зменшити ризики інфікування інакше кажучи САМОІЗОЛЮВАТИСЯ.

Детальніше за посиланням:

https://www.facebook.com/pg/pervomaiskmcpmsd/posts/