Вітаємо ПрАТ «Санта Україна» з 75-річчям заснування підприємства!

Мешканцям міста
Вітаємо ПрАТ «Санта Україна» з 75-річчям заснування підприємства!

Від імені Первомайської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаємо керівництво та трудовий колектив ПрАТ «Санта Україна» з 75-річчям заснування підприємства!

Випустивши свою першу продукцію в найважчих умовах повоєнних часів у 1945 році, швейна фабрика за минулі роки пройшла величезний шлях в своєму становленні та розвитку і сьогодні перетворилася на високоефективне підприємство, що посідає гідне місце на ринку виробництва продукції легкої промисловості України.

ПрАТ «Санта Україна» відрізняє постійне прагнення до розширення асортименту. Удосконалення технології виробництва, сучасні методи управління, підвищення якості продукції дозволяють гнучко підходити до виконання замовлень і задовольняти найвищі вимоги споживачів.

На підприємстві склався дружний, високопрофесійний колектив, здатний успішно вирішувати будь-які завдання. Упевнені, що професіоналізм, самовіддача і творча ініціатива працівників стануть для підприємства запорукою досягнення нових вершин.

Висловлюємо особливу вдячність ветеранам виробництва, які зберегли традиції підприємства і тепер передають їх молодому поколінню працівників ПрАТ «Санта Україна»!

Від щирого серця бажаємо вам міцного здоров'я, успіхів у праці, щастя і добробуту.