Карантин продовжено до 31 липня

Мешканцям міста
Карантин продовжено до 31 липня

Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України продовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року на всій території держави. А в регіонах зі значним поширенням COVID-19 карантинні заходи посилюються.

Миколаївська область та місто Первомайськ не підпадають під вимоги, які потребують посилення карантинних заходів.

Попри те, що в місті стабільна ситуація із рівнем захворюваності на COVID-19, ми повинні дотримуватися вимог постанов кабміну та Головного державного санітарного лікаря України.

На час карантину забороняється:

  • перебування в громадських будівлях і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;
  • перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус;
  • проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід. Організатор заходу відповідальний за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра;
  • діяльність дитячих закладів оздоровлення та відпочинку;
  • здійснення регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень автомобільним транспортом, зокрема пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, в електричному (трамвай, тролейбус), залізничному транспорті, у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, в кількості більше ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.