Літо у музеї. Первомайський краєзнавчий музей запрошує

Мешканцям міста
Літо у музеї. Первомайський краєзнавчий музей запрошує

Пандемія змінила життя всіх і кожного, зменшилась можливість поїхати відпочивати в інше місто, регіон, країну. Однак, збільшились шанси краще пізнати свій край: подивитись на його природу, поцікавитись історією, долучитись до степових традицій і просто гарно провести час із родиною, друзями, знайомими.

Якщо ви себе запитаєте:

куди піти у Первомайську, чи куди повести дітей, онуків?

Відповідь однозначна:

ідіть до музею.

Для тих, хто вперше завітає до нас, пропонуємо оглядову екскурсію музеєм: «Природа Первомайщини», «Первомайськ у датах і подіях», «Побут українців кінця ХІХ – початку ХХ століть. Селянська хата», «Золото Північного Причорномор’я. Голограма», «Первомайськ у Другій світовій війні». У нас ви зможете побачити старовині речі: монети, зброю, предмети побуту, світлини та багато іншого.

Усім, хто бажає дізнатися історію Первомайська та краю, а вона має свою унікальність, пропонуємо піші та автобусні екскурсії містом, під час яких розповідаємо історію Ольвіополя, Голти, Богополя, показуємо архітектуру, що нас оточує, згадуємо видатних земляків.

Поціновувачів живопису та ужитково-декоративного мистецтва запрошуємо до виставкового простору. Протягом літа діють оригінальні виставки юних художників – вихованців Первомайської дитячої художньої школи та школи мистецтв.

Візиткою музею потягом літа є цікаві майстер-класи, ми відроджуємо гончарство, свічкарство, вчимо виготовляти мотанки, пропонуємо дітям дидактичну гру «Я - хранитель». Одним словом: «Все для вас».

Музей знаходиться за адресою: вул. Театральна, 10. Графік роботи: понеділок-субота 8.30 – 17.00, неділя – вихідний. Попередній запис за телефоном (096)-125-48-09. Працюємо з дотриманням усіх санітарних та проти епідеміологічних норм. Будьте з нами!

Завідувачка музею, к.і.н. Оксана Дорошенко