Зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 22.04.20 р. № 329 «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми»

Мешканцям міста

Управління соціального захисту населення повідомляє, що Кабінетом Міністрів України 22.07.20 р. прийнято постанову № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2”. Зазначеною постановою визначено перелік постанов, що втратили чинність.

Зокрема, втратили чинність пункти 1 і 2 постанови Кабінету Міністрів України від 22.04.20 р. № 329 «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми», якими запроваджувалося надання допомоги на дітей фізичним особам – підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників податків єдиного податку та запроваджувався Порядок виплати допомоги на дітей фізичним особам підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку.

Зазначені зміни набирають чинності з 01.09.2020 року. В зв’язку з цим, заяви про призначення допомоги на дітей, які будуть надходити після 31.08.20 р. не будуть прийматися для опрацювання.