До відома суб'єктів господарювання

Мешканцям міста
До відома суб'єктів господарювання

Шановні колеги!

Управління молоді та спорту Миколаївської обласної державної адміністрації спільно з громадською спілкою «Всеукраїнська асоціація гідів» запроваджує проект «Навчальний курс з перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців туристичного супроводу» та оголошує набір учасників, серед практикуючих гідів (екскурсоводів), фахівців органів місцевої виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з питань розвитку туризму.

Термін навчання: з 10 по 24 вересня 2020 року (2 тижня). Курс навчання включає в себе лекційні, семінарські, практичні заняття, майстер-класи та тренінги.

Форма навчання: лекційні заняття, які проходитимуть дистанційно через сервіс Google Classroom з вебінарами, завданнями та зворотним зв'язком зі слухачами, Google Meet.

Навчання проводитимуть:
методисти та тренери, члени Громадської спілки «Всеукраїнська асоціація гідів» - сертифіковані міжнародними організаціями, які мають практичний досвід з підготовки фахівців туристичного супроводу;
практикуючі гіди (екскурсоводи);
історики та краєзнавці.

За результатами проходження навчальною курсу учасники отримують нові практичні навички, ідеї для подальшого розвитку та сертифікат про підвищення кваліфікації.

Реєстрація;  посилання на реєстраційну гугл-форму https://forms.gle/DgiGwgLhnQ2tnnmR7  Закінчення реєстрації о 24:00 год. 09 вересня 2020 року.

Просимо поширити зазначену інформацію серед представників туристичного супроводу.

                З повагою начальник управління                            Віктор ГІНКУЛ