До уваги отримувачів житлових субсидій і пільг!

Мешканцям міста
До уваги отримувачів житлових субсидій і пільг!

Відповідно до Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.19 р. № 373, та Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.95 р. № 848 зі змінами, для розрахунку житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, щомісяця управління соціального захисту населення отримують від виконавців житлово-комунальних послуг відомості про забезпеченість громадян послугами та про розмір цін і тарифів на житлово-комунальні послуги і платежів за такі послуги, у тому числі про послуги постачання та розподілу природного газу.

Зазначені відомості отримуються органами соціального захисту населення на підставі отриманої від пільговиків та ортимувачів житлових субсидій інформації про набір отримуваних ними житлово-комунальних послуг, а також про дані підприємств – надавачів цих послуг (назва, код ЄДРПОУ, номер особового рахунку тощо).

Пунктом 90 Положення передбачено, що громадянин, якому призначено житлову субсидію, зобов»язаний протягом 30 календарних днів проінформувати структурний підрозділ з питань соціального захисту населення про виникнення обставин, зокрема щодо зміни виконавця комунальних послуг.

При цьому, пунктом 92 Положення передбачено, що перерахунок житлової субсидії в межах установленого строку її призначення без звернення громадян здійснюється у разі отримання структурним підрозділом з питань соціального захисту інформації про зміни виконавця комунальної послуги на окремій території (на підставі списків, наданих таким виконавцем).

Пунктом 19 Порядку передбачено обов»язок пільговиків повідомляти структурний підрозділ з питань соціального захисту населення про зміну всіх обставин, які впливають на надання пільг.