Увага!!!

Мешканцям міста
Увага!!!

Враховуючи рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 15 жовтня 2020 року (протокол № 37) на території Миколаївської області встановлений «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки та додатково до протиепідемічних обмежень, установлених для «зеленого» та «жовтого» рівнів епідемічної небезпеки, з 19 жовтня 2020 року заборонено:

1. Діяльність закладів, що надають послуги з розміщення, крім готелів.

2. Діяльність спортивних залів, фітнес-центрів, крім спортивних залів, фітнес центрів, які здійснюють приймання відвідувачів не більше однієї особи на 10 кв. метрів приміщення.

3. Приймання відвідувачів закладами торговельного (у тому числі в магазинах, що розташовані у торговельно-розважальних центрах) і побутового обслуговування населення, крім випадків забезпечення перебування у приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів торговельної площі.

4. Діяльність з надання послуг громадського харчування, крім випадків приймання відвідувачів із забезпеченням наповненості не більш як на 50 відсотків посадкових місць у приміщенні закладу.

На вході до передбачених цим пунктом закладів, місць проведення заходу, де встановлено обмеження щодо максимальної кількості осіб залежно від площі, розміщувати інформаційні матеріали із зазначенням можливої максимальної кількості відвідувачів. Організатор заходу, власник закладу, який приймає відвідувачів, зобов’язаний контролювати їх кількість та обмежити доступ у разі перевищення допустимої кількості відвідувачів.