Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

Відбудеться презентація Програми USAID з аграрного і сільського розвитку

Мешканцям міста
Відбудеться презентація Програми USAID з аграрного і сільського розвитку

Дата заходу: 21 грудня

Час: 14:00 – 16:00

Місце: онлайн, під’єднання через Zoom.

 

Запрошуємо Вас на презентацію Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), під час якої будуть представлені проекти допомоги для мікро, малих і середніх агропідприємств та сільських громад Миколаївської області (Програма додається). Під час заходу у Вас буде можливість поставити запитання щодо проектів, які вас цікавлять, та запропонувати власні ідеї до співпраці.

Будемо вдячні за поширення інформації серед виробників і переробників продукції у секторах овочів, фруктів, ягід, молока, м’яса, домашньої птиці (окрім курятини), аквакультури та солодощів, які здійснюють діяльність на території вашої громади.

Для участі у заході, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням:

https://form.typeform.com/to/Gi38GwA4

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) – це п’ятирічна програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що впроваджується компанією Кімонікс Інтернешнл. Мета програми: прискорення економічного розвитку сільських громад України, що потребують найбільшої підтримки, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП).

Програма USAID AГРО пропонує ряд інструментів для мікро, малих і середніх агровиробників та сільських громад, з тим щоб збільшити продуктивність та доступ до ринків для агро ММСП, удосконалити підтримуючі функції у агросекторі (доступ до фінансування, іригація, агро-лабораторні і ветеринарні послуги, впровадження систем якості і безпечності продукції та інші), а також удосконалити нормативно-правову базу у аграрному секторі. Програма USAID АГРО допоможе збільшити доходи с\г ММСП і їхній доступ до фінансування та створити в Україні справедливий і прозорий ринок с\г земель, що зменшить корупцію в аграрному секторі.

повагою, Олеся Братусь,

регіональна координаторка в Миколаївській області Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО)

моб.: +380 (67) 554-53-58

ел. пошта: obratus@chemonics.com

***

Американський народ, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах, як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. В Україні Агентство США з міжнародного розвитку надає технічну та гуманітарну допомогу починаючи з 1992 року. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також запрошуємо відвідати вебсайт Місії: http://www.usaid.gov/ukraine, та сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.