Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

Безкоштовне онлайн навчання

Мешканцям міста
Безкоштовне онлайн навчання

Департамент агропромислового розвитку Миколаївської ОДА повідомляє, що Ukrainian Food Valley за підтримки Програми (USAID) з аграрного і сільського розвитку (АГРО) оголошують про набір учасників на спеціалізоване навчання за програмою «Зимова школа GESI», метою якої є підвищення продуктивності та операційної досконалості, масштабування виробництва та продажів продукції, підвищення стандартів якості та безпеки продуктів харчування, впровадження інновацій та міжнародних практик ведення агробізнесу в Україні.

Навчальний курс розроблений експертами Ukrainian Food Valley для: жінок-фермерів; молоді; людей із фізичними обмеженнями; осіб старшого віку; ветеранів АТО та ВПО; представників національних меншин, та інших представників мікро-, малих та середніх підприємств (ММСП), що працюють у: плодоовочівництві; м’ясо-молочному бізнесі; птахівництві; аквакультурі; кондитерському та крафтовому виробництві, а також є експертами: аграрної; харчової; та супутніх сфер.

Основні курси «Зимової школи GESI»:

  • лідерство та створення доданої вартості в сільському господарстві;
  • стале управління сільським господарством;
  • сучасні бізнес-моделі та стратегії в дії;
  • бізнес-планування та доступ до електронних ресурсів та отримання фінансування;
  • історії успіху, які можуть спонукати до розвитку бізнесу;
  • створення мережі «SHE-Farms» та ефективний нетворкінг із її учасниками.

Навчальні модулі триватимуть онлайн за допомогою платформи Zoom із лютого по квітень 2021 року. Всього буде 12 навчальних днів, що займатимуть по 5 годин на день (всього 60 годин). Учасники заходу отримають домашні завдання, а також працюватимуть у малих групах разом із менторами над випускним проєктом, який захистять у грудні 2021 року.

Випускники програми отримають сертифікати від Ukrainian Food Valley, а найкращі учасники матимуть змогу продовжити навчання на наступних безкоштовних програмах від USAID АГРО та Ukrainian Food Valley.

Участь у навчанні безкоштовна, але за попереднім відбором.

Для реєстрації вам необхідно зробити лише 2 кроки:

до 1 лютого 2021 року заповнити анкету за посиланням: https://bit.ly/2XCb9LN;

зняти 1-хвилинне відео на тему: «Мій бізнес сьогодні і як він зміниться завтра» (відео може бути знято на мобільний телефон) та прикріпити його до анкети – це обов’язкова умова подання заявки на участь у навчанні.

Додаткову інформацію про захід можна отримати:

за телефоном (у месенджерах) 050-846-88-82, контактна особа – виконавчий директор Ukrainian Food Valley Наталія Маєвська;

e-mail: ufv.org@gmail.com або на сайті: http://ukrainianfoodvalley.org.