Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

Триває ліквідація наслідків рясних снігових опадів.

Мешканцям міста
Триває ліквідація наслідків рясних снігових опадів.

У снігопад місцева влада зробила основний упор на магістральні дороги, аби забезпечити рух громадського транспорту, щоб місто не зупинилось. Люди працюють і вдень і вночі. Наразі від снігу розчищаються дороги, двори та тротуари.

Первомайський міський голова, виконавчий комітет Первомайської міської ради висловлюють щиру подяку керівникам підприємств, які не залишились осторонь ситуації що склалася, сприяли міській владі та надали дієву допомогу по прибиранню снігу. Спецтехніку та людей насамперед надали ФОП «Саакян» (керівник Ромік Саакян), КП «Комунсервіс» (керівник Сергій Музика), ПрАТ «Первомайський МКК» (генеральний директор Олександр Бажан), ПрАТ «Санта Україна» (генеральний директор Євген Дирдін), ПП «АП «Благодатненський птахопром» (керівник Олег Юрченко), ТДВ «Первомайськдизельмаш» (голова Наглядової ради Михайло Юдін, виконавчий директор Алла Чебаненко), Первомайське відділення МФ ПАТ «Укртелеком» (начальник Микола Сичов), КП «Затишок» (директор Олександр Лисий).

Об’єднавши зусилля нам вдалося протистояти негоді, зберегти порядок у місті, забезпечити безперебійну роботу міської інфраструктури.

Нелегка боротьба з наслідками негоди продовжується. Закликаємо всі підприємства і організації оперативно очищати від снігу прилеглу територію.

Окрім того, нагадуємо мешканцям міста, що не варто залишати особистий транспорт в місцях, не призначених для паркування, та вздовж доріг – це значно ускладнює прибирання снігу.